Mikulásfutás 2023.

Mint minden mozgás előtt, itt is sem maradhatott el a bemelegítés, melyet Marton Laura testnevelő tanárnő irányított, karácsonyi dalokra, közösen mozogtak a gyerekek.
Az előző napok időjárásának következtében az iskolakör útvonala nagyon jégbordás volt,  emiatt nem tudtunk iskolakört futni. Ezért az iskolaudvaron, a kézilabda pálya körül teljesítették a távokat a diákok: 1 évfolyam 1 kört, második évfolyam 2 kört futott. Harmadik és negyedik évfolyam 3 kört teljesített, majd a felsős osztályok távja 4 kör volt. A befutó tanulók hűtőmágnest kaptak, valamint a Mikulástól szaloncukrot vehettek át. Majd a tanulókat meleg teával vártuk az aulában. Osztályonként az I-II-III. helyezett emléklapban részesült.

A képek a Galériában megtekinthetők.