Kukucskáló

Kedves leendő első osztályos kisgyermekek!

Amennyiben szeptembertől szeretnétek a Váci csapatába tartozni, kérjétek meg Anyukáitokat, töltsék ki az alábbi kérdőívet!

Kérdőív >>>

Kedves Szülők!

A regisztrációs kérdőívet kitöltő szülőket meghívjuk a „Kukucskálózárt Facebook csoportunkba, ahol a 2021/2022-es beiskolázási programjainkat osztjuk meg Önökkel. Itt minden beiskolázással kapcsolatos információt tudatunk Önökkel. Természetesen üzenet formájában kérdéseket is tehetnek fel nekünk.
Sok szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt, aki kíváncsi a nálunk folyó munkára, mégha idén csak digitális formában is, de megismerkedhetnek az iskola szemléletével, a leendő tanítókkal. Bepillantást adunk a tanítás menetébe, módszereinkbe.
Javasoljuk, lapozzák végig honlapunkat, képeinket, ezáltal egy kis ízelítőt kapnak mindennapjainkból. Jövőre pedig várjuk Önöket, csöppenjenek bele a Váci világába!
Bizakodva és bíztatva, szeretettel várunk minden új kisgyermeket iskolánk közösségébe, és a leendő osztályainkba.