2024. június 26 – július 2. között Felső-Tisza-vidék vándortáborban vettünk részt 14 tanulóval.
7 nap alatt 200 km-t tettünk meg a Felső-Tisza-vidék hangulatos kis falvaiban, ahol számos különlegesség várt minket.
2024. szeptember 5-én rendezte meg a Viktóri FC az Illés akadémián a lány labdarúgó bajnokságot.
Iskolánk 2 csapattal vett részt a versenyen:
7. évfolyam: Fonyódi Szonja, Geider Anna ,Nagy Norina, Puhr Szofi, Varga Patrícia Lívia
8. évfolyam: Andrási Tamara, Bokor Kiara, Bitó Kitti, Jónás Jázmin, Kohajda Tímea, Lakics Diána, Puhr Dalma Liza
Felkészítő: Mikos Tamás
Február 24-25-én Toronyban a Pillangó Tollaslabda Klub rendezte meg a 2023/2024. évi Tollaslabda Diákolimpia megyei döntőjét. Az iskolából egy gyermek került nevezésre a versenyre, a teljes mezőny 84 fős volt.
Németh Anna Abigél a versenyen nyújtott játékával teljesen megérdemelten 2. helyen végzett. Nagyon büszkék vagyunk rá.
2024. február 27-én, kedden rendezték meg a területi tornaversenyt.
Iskolánk csapata a hatodik helyen végzett. Valamint, Kótai Konor Anakin az egyéni versenyben HATODIK lett.